• Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Gülfem Sk. No 22 Üsküdar / İSTANBUL
  • (0216) 532 00 42
  • iletisim@gencdernegi.org

GENÇ Akademi

Dünyanın Tüm Teröristlerine ve Zalimlerine Karşı, Müslüman Gençler Kendi Etki Alanlarında Nelere Odaklanmalı, Neler Yapmalı?

GENÇ`in 13 senelik yolculuğunda binlerce genç arkadaşımızla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, yurt dışı seferleri, projeler, konferanslar, eğitimler, kamplar, şölenler, paneller gibi çeşitli vesilelerle bir araya geldik.

Hangi İncelikler Kaybedilmemeli? Hangi Kalabalıklardan Sıkıldık?

GENÇ`in 13 senelik yolculuğunda binlerce genç arkadaşımızla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, yurt dışı seferleri, projeler, konferanslar, eğitimler, kamplar, şölenler, paneller vs. gibi çeşitli vesilelerle bir araya geldik.

Gençlik Faaliyetlerindeki Hataların Tespiti, Eksiklerin Tahlili

GENÇ`in 13 senelik yolculuğunda sayısız güzel insanla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, çeşitli vesilelerle bir araya geldik. Geride kalan bunca güzel senenin hatırı- na, hem bir "vefa" göstergesi olarak hem de "nitelikli istişareler" niyetiyle özel buluşmalar düzenliyoruz.

Nasıl Bir Gençlikle Karşı Karşıyayız?

GENÇ`in 13 senelik yolculuğunda sayısız güzel insanla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, çeşitli vesilelerle bir araya geldik.

Türkiye`de Asıl Problem Yüksek Din Dili Olmamasıdır!

GENÇ`in yolculuğunda bu zamana kadar binlerce genç arkadaşımızla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, yurt dışı seferleri, projeler, konferanslar, eğitmler, kamplar, şölenler, paneller vs. gibi çeşitli vesilelerle bir araya geldik.