• Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Gülfem Sk. No 22 Üsküdar / İSTANBUL
  • (0216) 532 00 42
  • iletisim@gencdernegi.org

GENÇ Akademi

Yusuf Kaplan; Bize Alim+Arif=Hakîm Lazım

Yusuf Kaplan ile Genç Akademi`de unutulmaz bir söyleşi gerçekleştirdik. Geçtiğimiz Cuma (14.03.2014), saat 18:50`de başlayan söyleşimiz gece saat 00:00`da sona erdi. 5 saatlik bir söyleşi de olsa biz yine doyamadık, tadı damağımızda kaldı...

Yusuf Kaplan GENÇ`te

Cuma akşamları kimseye söz vermeyin! Çünkü GENÇ Akademi, faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Her Cuma olduğu gibi bu Cuma da Genç Dergi Üsküdar Şubesi`nde değerli bir ismi misafir ediyoruz. Bu haftanın konuğu: Yusuf Kaplan. "Medeniyet Fikri ve Öncü Kuşak" üst başlığı ile yapılacak söyleşimiz, 14 Mart Cuma günü saat 18.30`da gerçekleşecektir.

İhsan Kabil Bu Cuma Akşamı GENÇ`te

Genç Akademi`de her cuma günü gerçekleştirilen Cuma Konferansları`nda bu hafta İhsan Kabil ile "Türk Sinemasından Evrensele" adlı söyleşi gerçekleştirilecektir. Söyleşi 7 Mart Cuma günü saat 18:30`da Genç Dergi Üsküdar Şubesi`nde gerçekleşecektir. Vakti olan ve Cuma akşamlarını ihya etmek isteyen herkesi bu söyleşiye bekleriz.

Genç Akademi bahar dönemi başladı!

Mart ayı boyunca her cuma kültür, sanat, edebiyat, diplomasi alanında önemli konuklar GENÇ Dergi Üsküdar binasında konferanslar düzenleyecekler. Konferanslarımıza ilgi duyan herkes davetlidir. Konferanslar Genç Dergi binasında gerçekleşecek.

GENÇ Akademi`de Cuma Konferansları

Genç Akademide her cuma gerçekleşecek olan Cuma Konferansları`nda yazar Metin Karabaşoğlu ile" Hadis-i Şeriflerin Işığında Hakikatin Dengesi " adlı konferans gerçekleşecektir. Konferans 28 Şubat Cuma günü saat 18:00`da Genç Dergi Üsküdar Şubesi`nde gerçekleşecektir. Vakti olan ve Cuma akşamlarını ihya etmek isteyen herkesi konferansımıza bekleriz.